ARTTEX
centrum tisku, s. r. o.
Hlavní 1591/94
141 00 Praha 4
e-mail: arttex@arttex.cz
tel.: +420 774 278 840
fax: +420 272 760 580

Další služby

V rámci rozšiřování služeb spojených s tiskem nově nabízíme mj. také služby zkušeného grafika (dtp práce), jazykového korektora (ediční a jazyková korektura podkladů) nebo reklamního oddělení, které kompletně zpracuje vaši reklamu.

Dtp a grafické práce

Na přání zalomíme či upravíme vaše podklady. Vždy budete mít možnost vybrat si z našich návrhů ten, který je vašemu pohledu nejbližší. Další zpracování vaší zakázky v tiskárně je pak zárukou, že výsledný produkt se od podkladů v ničem nebude lišit, možnost řešit vše pod "jednou střechou" vám dává také záruku kvality. Cena dohodou.

Ediční a jazyková korektura podkladů

Na přání vám podklady po jazykové i ediční stránce odborně zkontrolují naši zkušení spolupracovníci. Nemusíte si tak lámat hlavu s pravidly pravopisu ani s edičními pravidly. Cena dohodou.

Reklamní oddělení

Na přání vám vyrobíme logo, vymyslíme slogan a navrhneme i vytiskneme všechny další nezbytnosti (ceníky, katalogy, firemní trička atd.) pro rozvoj vaší společnosti. Cena dohodou.

Šití a cvočkování

Obšívání vlajek, vyztužené rohy, ocvočkování bannerů a podobné služby provádíme obvykle zdarma.

Svařování a lepení

Rozměrné bannery svařujeme nebo lepíme z užších pruhů zdarma.

Laminace

Za pomoci laminace zaručíme, aby vaše fotografie, ceníky, jídelní lístky atd. vydržely nápor častého "ohmatávání" i nepříznivých klimatických podmínek. Laminace za tepla je jedinou, a navíc velmi levnou cestou, která zaručí trvanlivost vašich podkladů. Cena od 7,20 Kč/A4 a 5,10 Kč/A5.

Copyright © 2005 ARTTEX - centrum tisku s.r.o. Všechna práva vyhrazena.