ARTTEX
centrum tisku, s. r. o.
Hlavní 1591/94
141 00 Praha 4
e-mail: arttex@arttex.cz
tel.: +420 774 278 840
fax: +420 272 760 580

Druhy tisku

Možnosti potisku reklamního a pracovního textilu

Potisk triček provádíme většinou klasickým sítotiskem obvykle plastizolovými barvami, jejichž výhodou je vysoká odolnost proti praní, na přání však můžeme tisknout i barvami na vodní bázi. Do naší nabídky patří rovněž "3-D" potisk (plastický potisk), "UV-potisk", který neonově svítí pod tzv. "černým světlem" (na diskotékách apod.), nafouknutý plastický "puff" potisk a další. Nízkonákladové tisky řešíme spíše řezanou reklamou či digitálním tiskem, pro malé počty kusů jsou totiž tyto technologie výrazně levnější při 100% zachování kvality. Nebojte se nám proto zadat výrobu byť i jen deseti kusů triček, cenou budete jistě příjemně překvapeni!

Nabídka reklamního textilu

Na základě dlouholetých dobrých zkušeností nabízíme značkový textil od firem Barracuda, X-fer a Anvil, v případě vašeho zájmu však samozřejmě zajistíme i jinou konfekci. Kromě tradičních pánských střihů dodáváme rovněž oblíbená "Véčka", polokošile hladké i piké, ale také speciální dámská i dětská trička. Sportovcům doporučujeme funkční prádlo Dri-Release v provedení klasické tričko i polokošile. V nabídce nechybějí ani moderní trička s odlišnou barvou rukávů atp. Nabídku konfekce doplňují mikiny, trika s dlouhým rukávem, kšiltovky atd. U veškeré konfekce je velký výběr gramáží, barev, střihů i cenových relací. Podrobnější informace o cenách reklamního textilu naleznete v ceníku.

Sítotisk

Tato technologie je vhodná jak pro potisk metrového textilu jako např. vlajek, transparentů, ubrusů atd., tak pro klasickou konfekci jako jsou např. trička, polokošile, mikiny, montérky atd. Samozřejmou součástí našich služeb je i nabídka konfekce v různých cenových kategoriích, od neznačkových triček lehčí gramáže za velmi nízké ceny až po vysoce kvalitní značkové zboží. Podrobnější informace o cenách sítotisku naleznete v ceníku.

Přenosový tisk

Pomocí této technologie tiskneme např. loga na trička, montérky atd. Výhodou je velmi jemný tisk zaručující zachování i nejdrobnějších linek ve vašich podkladech a také možnost pracovat s archivovanými obrázky průběžně. Kromě reklamního a pracovního textilu je tato technologie vhodná také např. pro čelenky, potítka, deštníky atd.

Řezaná reklama

Technologie výhodná především pro aplikaci fólií přímo na výlohy, auta, případně pro potisk nízkého počtu kusů reklamního textilu, bannerů, transparentů atp. Pomocí moderních plotterů od firem Sumagrafic a Roland vyřežeme z fólií vše, co je třeba, a to za ceny již od 499 Kč/m2.

Digitální tisk

Jde o nejmodernější technologii zažívající nebývalý boom. Digitální tisk je vhodný pro velmi široké spektrum materiálů počínaje papírem (plakáty, kalendáře, vizitky, fotografie, papírové samolepky...) přes vinylové fólie (samolepky, zažehlovací obrázky, okenní grafika, backlity...), textil (transparenty, vlaječky...), PVC (bannery, přířezy...) až třeba po magnetické fólie (ideální pro autoreklamu).
Využíváme možností inkjetové tiskárny kombinované s plotterem značky Roland (Versa CAMM SP-540V), s jejíž pomocí můžeme tisknout na takřka jakýkoli materiál. VersaCAMM SP-540V je dokonalý vysoce výkonný výrobní nástroj pro vytváření barevných samolepek, štítků, bannerů, transparentů, plakátů, fotografií, grafiky na vozidla a podlahy, okenní grafiky, oděvní dekorace a tisku na vlastně zcela libovolné další materiály. Vlastnosti tiskárny přesně splňují požadavky našich zákazníků - nízkou cenu a univerzální využití. Kombinace s plotterem, tedy možnost automatického obřezu vytištěné grafiky bez nutnosti znovuzakládání média, vede k větší přesnosti obřezu i rychlejší realizaci zakázky a příznivě se odráží samozřejmě také v ceně, protože odpadají další investice v podobě raznic atp. Zaručujeme tedy bezkonkurenční cenu i při velmi malých nákladech! Podrobnější informace o cenách digitálního tisku naleznete v ceníku.

Ofsetový tisk

Tento druh tisku je ideální pro velké náklady, používáme jej proto především na letáky, časopisy, katalogy, kalendáře a další podobné velkonákladové projekty. Spolupracujeme s mimopražskými tiskárnami, které díky našemu dlouhodobému vztahu nabízejí mimořádně výhodné ceny i termíny dodání.

Copyright © 2005 ARTTEX - centrum tisku s.r.o. Všechna práva vyhrazena.