ARTTEX
centrum tisku, s. r. o.
Hlavní 1591/94
141 00 Praha 4
e-mail: arttex@arttex.cz
tel.: +420 774 278 840
fax: +420 272 760 580

Produkty

Autoreklama

Kromě moderních magnetických fólií, které lze snadno snímat případně přendavat z auta na auto, nabízíme i stálou autoreklamu pomocí polepu fóliemi. Více v sekci digitální tisk.

Backlity

Vysoce módní záležitost, oblíbená především v moderních obchodních komplexech. Potištěné průsvitné filmy prosvícené světlem. Ceny od 540 Kč/m2. Více v sekci digitální tisk.

Bannery

Ideální outdoorová reklama. Banner má dlouhou životnost, lze jej snadno čistit a není drahý. Nabízíme jednostranně i oboustranně potištěné bannery, moderní jsou také děrované bannery s menším odporem vzduchu (např. na mosty atp.). Ceny od 490 Kč/m2, více v sekci digitální tisk.

Billboardy

Nabízíme výrobu billboardů již od jednoho kusu! Cena od 390 Kč/m2. Více v sekci digitální tisk.

Cvočkování

Cvočkování a ostatní úchyty pro vlajky, bannery, transparenty atd. provádíme obvykle zdarma.

Čelenky

Froté čelenky nejen pro sportovní oddíly s natištěným logem atd. Více v sekci sítotisk.

Děrovaný banner

Speciální druh banneru s menším odporem vzduchu. Ideální pro umístění např. na mosty a jiná větrná místa, kde by standardní banner byl extrémně namáhán. Ceny od 540 Kč/m2. Více v sekci digitální tisk.

Deštníky

Potisk deštníků provádíme obvykle sítotiskem.

Dtp

Na přání zalomíme či upravíme vaše podklady. Vždy budete mít možnost vybrat si z našich návrhů ten, který je vašemu pohledu nejbližší. Další zpracování vaší zakázky v tiskárně je pak zárukou, že výsledný produkt se od podkladů v ničem nebude lišit, možnost řešit vše pod "jednou střechou" vám dává také záruku kvality. Cena dohodou.

Fotografie

Z digitálních podkladů vám zhotovíme fotografie již od ceny 390 Kč/m2. Více v sekci digitální tisk.

Grafika na podlahy

Pomocí fólií s extrémní trvanlivostí polepíme jakékoli indoorové prostory. Více v sekci digitální tisk.

Grafika na vozidla

Kromě moderních magnetických fólií, které lze snadno snímat případně přendavat z auta na auto, nabízíme i stálou autoreklamu pomocí polepu fóliemi. Více v sekci digitální tisk.

Jazyková korektura

Na přání vám podklady po jazykové i ediční stránce odborně zkontrolují naši zkušení spolupracovníci. Nemusíte si tak lámat hlavu s pravidly pravopisu ani s edičními pravidly. Cena dohodou.

Kalendáře

Chcete mít na kalendáři vlastní logo? Vyberte si z naší nabídky kalendářů, dodáme vám je s požadovaným dotiskem.

Laminování

Pomocí laminace zaručíme, aby vaše fotografie, ceníky, jídelní lístky atd. vydržely nápor častého "ohmatávání" i nepříznivých klimatických podmínek. Laminace za tepla je jedinou, a navíc velmi levnou cestou, která zaručí trvanlivost vašich podkladů. Cena od 7,20 Kč/A4 a 5,10 Kč/A5.

Letáky

Vytiskneme vaše letáky od libovolného počtu kusů. Výhodné cenové relace!

Magnetická fólie

Ideální pro autoreklamu. Lze ji snadno snímat, případně přendavat z auta na auto. Ceny již od 1190 Kč/m2.

Mikiny

Nabízíme značkovou konfekci od firem X-fer, Barracuda, Anvil a dalších. Na přání mikiny potiskneme vaším logem nebo jiným motivem. Více v sekci reklamní textil.

Montérky

Chcete, aby Vaši pracovníci měli na pracovních oděvech logo vaší firmy? Výhodné ceny již od velmi nízkého počtu kusů.

Oboustranný banner

Ideální outdoorová reklama. Banner má dlouhou životnost, lze jej snadno čistit a není drahý. Oboustranný banner je vyroben s vložkou, která brání prosvícení světlem a následné horší čitelnosti. Ceny již od 790 Kč za oboustranný m2. Více v sekci digitální tisk.

Okenní grafika

Grafika pro polep oken zvenčí i zevnitř. Ceny od 990 Kč/m2. Více info v sekci digitální tisk.

Plakáty

Potřebujete upozornit na právě blížící se akci? Bez plakátů se neobejdete! Tiskneme i malé náklady, např. 30 plakátů A4 již za cenu 29,50 Kč/ks! Více v sekci digitální tisk.

Polokošile

Nabízíme značkový textil od firem Barracuda, X-fer a Anvil, v případě vašeho zájmu však samozřejmě zajistíme i jiné značky. Nabídka polokošil je velmi pestrá, hladké i piké, různé gramáže atd. Více v sekci reklamní textil.

Potítka

Drobnost, která potěší. Chcete mít své logo viditelné třeba na tenise? Více v sekci přenosový tisk.

Pracovní oděvy

Chcete, aby Vaši pracovníci měli na pracovních oděvech logo vaší firmy? Výhodné ceny již od velmi nízkého počtu kusů.

Přířezy

Cokoli potřebujete potisknout před dalším zpracováním, kapsa na bundu, jeden díl do slunečníku, lacl montérek atd. Výhodné ceny již od nízkého počtu kusů.

Reklamní oddělení

Na přání vám vyrobíme logo, vymyslíme slogan a navrhneme i vytiskneme všechny další nezbytnosti (ceníky, katalogy, firemní trička atd.) pro rozvoj vaší společnosti. Cena dohodou.

Reklamní textil

Nabízíme značkový textil od firem Barracuda, X-fer a Anvil, v případě vašeho zájmu však samozřejmě zajistíme i jinou konfekci. Kromě tradičních pánských střihů dodáváme rovněž oblíbená "Véčka", polokošile hladké i piké, ale také speciální dámská i dětská trička. Sportovcům doporučujeme funkční prádlo Dri-Release v provedení klasické tričko i polokošile. V nabídce nechybějí ani moderní trička s odlišnou barvou rukávů atp. Nabídku konfekce doplňují mikiny, trika s dlouhým rukávem, kšiltovky atd. U veškeré konfekce je velký výběr gramáží, barev, střihů i cenových relací. Více v sekci reklamní textil.

Samolepky

Pomocí inkjetové tiskárny kombinované s plotterem můžeme velmi levně tisknout a rovnou samolepky i ořezávat. Odpadají tak nemalé náklady s raznicí atp. Možnost automatického obřezu vytištěné grafiky bez nutnosti znovuzakládání média, vede k větší přesnosti obřezu i rychlejší realizaci zakázky, což se samozřejmě příznivě odráží také v ceně. Zaručujeme bezkonkurenční cenu i při velmi malých nákladech! Např. 100 ks plnobarevných samolepek 6x6 cm za 2,30 Kč/ks včetně obřezu! Více v sekci digitální tisk.

Svařování

Rozměrnější bannery (širší než 135 cm) svařujeme nebo lepíme z užších pruhů zdarma.

Šití

Obšívání vlajek, vyztužené rohy, ocvočkování bannerů a podobné služby provádíme obvykle zdarma.

Transparenty

Transparenty tiskneme sítotiskem či digitálním tiskem v libovolné šíři i délce a bez limitů pro Vaši grafiku (celoplošný tisk, fotografie, pouze text...). Vzhledem k neomezeným možnostem kalkulujeme každou poptávku individuálně.

Trička

Nabízíme značkový textil od firem Barracuda, X-fer a Anvil, v případě vašeho zájmu však samozřejmě zajistíme i jinou konfekci. Kromě tradičních pánských střihů dodáváme rovněž oblíbená "Véčka", polokošile hladké i piké, ale také speciální dámská i dětská trička. Sportovcům doporučujeme funkční prádlo Dri-Release v provedení klasické tričko i polokošile. V nabídce nechybějí ani moderní trička s odlišnou barvou rukávů atp. Více v sekci reklamní textil.

Ubrusy

Trend ubrusů s logy hotelů či restaurací se opět vrací. Nechte si i Vy natisknout svoje logo na ubrus ve Vašem podniku!

Vizitky

Vždy dojdou a neustále je jich třeba. Plnobarevné vizitky od 1,90 Kč/ks.

Vlajky

Populární prapory s logem, fotografií, nebo jinou grafikou. Nabízíme i stožáry atp. Neomezená, finančně velmi zajímavá nabídka.

Copyright © 2005 ARTTEX - centrum tisku s.r.o. Všechna práva vyhrazena.